Fotoliada Satış Yapan Varmı?

Graficafe - Fotoliada Satış Yapan Varmı? ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar,

Elimde bi kamyon Vektörelim birikti. Çoğu da kullanılabilecek şeyler. Ayrıca Freelancer olarak çalıştığım için devamlılık sağlayacak bir kaynak olsa güzel olur diye düşünüyorum. Arkadaşım bana Fotolia yı tavsiye etti epeyce. Bi süre sonra işi gücü bırak geçimini Fotolia dan sağla bu şekilde binlerce insan var dedi. Biraz kurcaladım ama kafam basmadı tam ücretlendirme olayların. Minimum garanti edilen vs bi sürü enteresan gereksiz yabancı tanımlamaları var.

Fotolia üzerinden Fotoğraf, Vektör, Video vs satan varmı? Konu üzerinden veya özel mesaj yoluyla beni aydınlatabilirse bu arkadaşlar çok müteşekkir olurum Fotoliada Satış Yapan Varmı?

Teşekkürler, Selamlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Visionary isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Visionary

Grafiker / Bursa

Alt 15-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fotolia ya görselleri mail atıyorsun içlerinden beğenilenler varsa sana geri dönüş sağlıyorlar ücretleri de satış karşılığında % olarak veriyorlar ben 10.000 görsel üzerinden %5 alıyorum. Benze görsel olmaması gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-09-2015 #3
fotolia ya görselleri mail atıyorsun içlerinden beğenilenler varsa sana geri dönüş sağlıyorlar ücretleri de satış karşılığında % olarak veriyorlar ben 10.000 görsel üzerinden %5 alıyorum. Benze görsel olmaması gerekiyor.
10.000 görsel üzerinden derken? 10.000 görsel yüklediniz ve bunların üzerindenmi %5 alıyorsunuz? Kanalınızın linkini paylaşabilirseniz sevinirim merak ettim ne tür görselleriniz var..
Bu mesajdan alıntı yap
leicageo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leicageo

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-10-2015 #4
Bende fotolia'da satış yapıyorum.

Satış sayına göre seviye atlıyorsun , her üst seviyede aldığın komisyon artıyor.
Tabiki her durumda en büyük pastayı fotolia alıyor.

Çok fazla paylaşımım yok , uzun süredirde bir şey yüklemiyorum şuan ayda 100-200 tl arası gelir getiriyor.
Bu mesajdan alıntı yap