Fotolopedi - Fotograf sitesi için logo

Logo Tasarımları - Fotolopedi - Fotograf sitesi için logo ...

By_AbbA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_AbbA

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 27-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yeni açmayı düşündüğüm fotograf sitesi için logo tasarlamak istiyorum.
Amblem kısmı tamam.
Örnegi aşagıda görebilirsiniz. Yorum ve eleştirilerinizi eksik etmezseniz memnun olurum. Bu amblem le uyumlu bir logo fikri sunarsanız memnun olurum.
yorumlarını ve eleştirileri ile yardımı dokunan arkadaşalara şimdiden teşekkürler...
Selamlar.

Not:
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Yukarıda betimlenen Site Kuralları geregi kesinlikle ücretsiz ve ya ücretsiz logo yardımı istememekdeyim.
Amacım bu amblemle uyumlu logo için fikirleriniz belirtmeniz.
Örnek: Çalışma bu amblemin üstüne veya altına bir fotograf makinesi veya Türk bayragı benzeri bir grafikle tamamlanabilir...

Şeklinde yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 28-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo fikrini biz sunarsak sen hazıra konmuş olursun, onun için en iyisi kendin kafa yor biraz
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #3
fotoğraf materyallerini bir düşünmekte fayda var derim...herşey inceleme ile olur diğerlerini de biraz incele...
Bu mesajdan alıntı yap
strwbry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strwbry(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #4
Fikir vermekten ne çıkar anlamadım? Herkes birbirine fikir veriyor bu sitede. Hazıra konmak yerine, yardımlaşmak gibi düşünsek? Birinin yazı karakterine ihtiyacı olduğunda "git bul kardeşim" mi diyoruz yoksa biliyorsak hemen paylaşıyor muyuz?

Konumuza gelecek olursak eğer, Fotolopedi yazısının yanı sıra bi obje çalışabilirsin sitenin amacına uygun. Yani bu çalışman logo değil. Logo içinde objektif yada çook sık kullanılan film şeritlerinden kullanabilirsin Fotolopedi - Fotograf sitesi için logo Onları nasıl kullanacağın da sana kalmış. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-07-2009 #5
forum kuralları okuduğunuz için teşekkür ederiz... ayrıca istemiş Örnek: Çalışma bu amblemin üstüne veya altına bir fotograf makinesi veya Türk bayragı benzeri bir grafikle tamamlanabilir... logoya uyumlu maskot denir... yardımcı grafiker olduğunuz için bu terz çizimler kendiniz yapıp kullanabilirsiniz.... neden biri sizin için zamanı ve emeği verip maskotu ücretsiz maskotu çizecek?
Bu mesajdan alıntı yap
strwbry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strwbry(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #6
Arkadaş yorum yada fikir danışıyor yoksa benmi yanlış anlıyorum?
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #7
bence böyle kalsın. Neden illa bir obje istiyorsunuz anlamadım??
Bu mesajdan alıntı yap

By_AbbA

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 28-07-2009 #8
Bu sitede asabiyet almış başını gidiyor. Siteyi komple ticarethaneye dönüştürüyorsunuz.
Adı üstünde forum diye geldik fikir, eleştiri ve yorum istedik. neredeyse bir kavga çıkmadıgı kaldı. Nasıl bir yorum o öyle, hazıra konmak falan...
strwbry sana katılmamak elde degil.
Daha önce aynı konuyu bir kez daha açtım ve yönetici kitledi. sebep ise ücretli ücretsiz grafik tasarımı istemek yasakmış.
Merak ediyorum acaba grafiker olupda kim grafik tasarımı için ilan verir buraya...
Ben işimi kısmen yapmışım fikir eşeltiri (şöyle olsaydı böyle olurdu böyle olsaydı şöyle olurdu) bir düşünce ile çalışmamı yorumlamanızı istemişim.
Sonuç yukarıda belirtilen sebepden dolayı kilitlendi. neymiş efendim ücretli ücretsiz grafik tasarımı istemek kurallara aykırıymış. Bende konuyu yeniledim. fakat görüldiği eleştiri yerine
resmen taciz var... Hazır konmak isteseydim gider bir siteden bir logo çeker amblem çalışmamım yanına kopyalar yapıştırdım. buraya iki kez konu açıp bir üstüne akıl ögrenmezdim...
Soruyorum size bu yönetimle nereye kadar gider bu site...
ya kardeşim sitende ücretli ücretsiz tasarım istremek suçsa öyle bir eylemle karşılaştıgında müdahale edersin. biraz düşüncemeli olsan şu soruyu sorup " hangi grafiker ücret ödeyipde grefik yaptırki? " benim konumu kilitlenmeyip ziyaretçinide öfkenlendirmezsin ve en azından sitenden sogutmazsın.

Kusura bakmayın açıkcası bekledigimi bulamadım sitede...
answersaray ve strwbry vakitinizi ayırıp fikirlerinizi belirttiğiniz için tşk ederim.
Diger arkadaşın yazdıgı yorum sanırım siteye saldırı niteliğindeydi. o arkadaşa söylebilecegim herhangi bir sözümüz yok...
Saygılar Kolay gelsin.
Çalışmalarıızda başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

By_AbbA

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 28-07-2009 #9
bence böyle kalsın. Neden illa bir obje istiyorsunuz anlamadım??
Cevaben:
Siteyi Tanımlayıcı bir obje daha hoş olurdu düşüncesi var. Mesela sitenin altındaki paylaş bölümde googlenin G harfi facebookun F harfi ve vb tanıımyacı imgeler sözkonusu...
Mesela sitenin favicon tasarımındada kullanılabilecek bir imge veya obje hoş olurdu düşüncesi ile...
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #10
By_AbbA sanırım siz yanlış anlaşılıyorsunuz ya da önceki konunuzu nasıl açtığınızı bilmediğim için söylüyorum bunu ondan da kaynaklı olabilir size karşı bu tutum...ama bu mesajınızda ben bir kötü niyet sezinlemedim...umarım bütün materyalleri incelersiniz ve ilhamınız gelir..başarılı çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları