Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu

İllüstrasyon Çalışmaları - Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu iş dijital değil ama yine de paylaşmak istedim. Umarım sorun olmaz. Çalışmada Marker, Toz pastel, kuruboya , mürekkepli kalem kullandım. Süre 16 saat. Not: Çerçeve ve ...

citomito isimli Üye şimdilik offline konumundadır

citomito

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu iş dijital değil ama yine de paylaşmak istedim. Umarım sorun olmaz.
Çalışmada Marker, Toz pastel, kuruboya , mürekkepli kalem kullandım.
Süre 16 saat. Not: Çerçeve ve imza dışında bilgisayar editi yoktur.
isterseniz
ve

çalışmanın yarım haline bakabilirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hem kullandığınız teknik için hem de çalışmada ki ayrıntılardan dolayı tebrik ederim.Merak ettiğim bir konu var.Hata yaptığınız yerlerde düzeltme işlemini nasıl yapıyorsunuz?Mürekkeple çalışma hakkında hiç bilgim olmadığı için merak ettim.Tekrar emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 16-09-2009 #3
Çok ilginç. bir başka yerde bu çalışmayı görsem emin olun hiç ilgimi çekmez. Çünkü basit bir fotoğraf diyip geçerim. Söylemeseniz fotoğraf sanırdım. Bu nasıl bir tekniktir gerçekten çok merak ettim. Bu arada tebrik ederim gerçekten çok başarılı lakin bu tip çalışmalar verilen emek kadar değer görmüyor. Üzücü olan bu. Neden derseniz fazla realistik olması çalışmanın değerini yitirmesine neden oluyor. Keşke birazdaha çizimi andıracak şekilde yapsaydınız yada bu teknikle tamamen kendine özgü bir otomobil tasarımı yapsaydınız. Ama yinede tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 16-09-2009 #4
güsel olmuş emegine saglıkFotorealistik Otomobil İllustrasyonu
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 16-09-2009 #5
Çok başarılı ve güzel bir çalışma olmuş, emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

citomito

Alt 16-09-2009 #6
Hem kullandığınız teknik için hem de çalışmada ki ayrıntılardan dolayı tebrik ederim.Merak ettiğim bir konu var.Hata yaptığınız yerlerde düzeltme işlemini nasıl yapıyorsunuz?Mürekkeple çalışma hakkında hiç bilgim olmadığı için merak ettim.Tekrar emeğinize sağlık
öncelikle teşekkürler. ya çok mu havalı gelecek bilmiyorum ama hata yapmıyorum. Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu ya da yapmamaya büyük gayret gösteriyorum. Bunun için de önce kurşunkalemle bütün ama bütün detayları çizip sonra mürekkepleme başlıyorum. Bu arabanın aynısını bir kere daha çizdim. Onda hatalar mevcuttu bol miktarda. Daha sonra oturup bir daha baştan çizdim. Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu
Bu mesajdan alıntı yap

citomito

Alt 16-09-2009 #7
Çok ilginç. bir başka yerde bu çalışmayı görsem emin olun hiç ilgimi çekmez. Çünkü basit bir fotoğraf diyip geçerim. Söylemeseniz fotoğraf sanırdım. Bu nasıl bir tekniktir gerçekten çok merak ettim. Bu arada tebrik ederim gerçekten çok başarılı lakin bu tip çalışmalar verilen emek kadar değer görmüyor. Üzücü olan bu. Neden derseniz fazla realistik olması çalışmanın değerini yitirmesine neden oluyor. Keşke birazdaha çizimi andıracak şekilde yapsaydınız yada bu teknikle tamamen kendine özgü bir otomobil tasarımı yapsaydınız. Ama yinede tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.
çok teşekkürler, valla teknik didik didik uğraşma tekniği Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu .bir de çizimde aslında arabayı fotorealistik yaptım, arka planı ise biraz daha çizim tadında bıraktım. ama sanırsam pek bırakamamışım Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 16-09-2009 #8
Başarılı bir çalışma çıkmış sonuç gerçektende bir fotoğrafı andırıyor .Mürekkeple çalışmak özen isteyen bir iş çalışırkende özellikle en koyu olan yerleri belirtirken hata yapmamak gerekiyor çünkü geri dönüşü olmuyor ,açık renk verilen yerler koyulaşabiliyor ama koyu renkle çalıştığımız yerlerin geri dönüşü olmuyor buda püf noktası gibi bişey Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu

Emeğinize sağlık tebrik ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
ZunKeTzCOTMid'a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZunKeTzCOTMid'a

Alt 21-09-2009 #9
Helal olsun diyorum
Bu mesajdan alıntı yap
cancan89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cancan89

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 07-10-2009 #10