Fotoshopcu arkadas aranıyor..

Sonuçlanan İlanlar - Fotoshopcu arkadas aranıyor.. ...

MeSSeNJAH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeSSeNJAH(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fotografcılık Deneyımı fotoshoptan Anlıyan arkadas Alınacaktır..
Yer:Fatih/istanbul
Maas-konusuLup anlasılır...*********
sorumlu Kişi:Behcet özavcı
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Pinars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pinars

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2010 #3
fotoshop? "Photoshop" demek istediniz herhaldeFotoshopcu arkadas aranıyor..
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 14-07-2010 #4
Fotoshopcu derken photoshopmu demek istediniz yoksa fotoğrafçılıkta böyle bir deyim gerçekten varmı_?
gokselkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokselkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2010 #5
""fotoshoptan Anlıyan"" Fotoshopcu arkadas aranıyor..
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-07-2010 #6
bulurlar mı bu ilanla bilemicem ama ben bu ilanı anlamadım kii Fotoshopcu arkadas aranıyor.. fotoşohtan anlıyan azcık friihend korel filan bilen bi köle lazımdı bize de yemek var gerisi yok Fotoshopcu arkadas aranıyor.. Fotoshopcu arkadas aranıyor..
akınhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akınhan

Grafiker / İstanbul

bende fatoş diyorum kardeşim -

Alt 16-07-2010 #7
adamın ne demek istediği belli-ne yani işle ilgileniyorsan yazarsın- ilgilenmiyorsan ne komplex yapıyorsunuz,işvereni küstürmekte ne demek-diyelim anlamıyor fotoşop yazdı sen bari photoshop'tan anlıyonmu -ondan naber,cin ali çizmekle grafiker olunmaz-heleki bu tür aşağılayıcı tavırlar sizide yükseltmez, onuda alçaltmaz,bırakın haset demogoji yapmayı hep aynı kişilerde hep aynı çamur yorumlar...ben burda free işverenlerle çalışıyorum-hep aynı şeyi söylüyorlar-ne kadar boşboğaz var-neden yaptıklarıda bellli....,bizim mesleğimize milletin saygısını yitirecek işler yazmayın kardeşim.-ayıp ya!lütfen saygı diyorum artık!
-ne olursa olsun beğenmiyorsan seni zorla çalıştıranmı var-git 10.000 tllik maaşlı iş bul,bende yanında 12 senelik tecrübemle çırak olayım-o zaman konuş.sizin seviyeniz eminim dahada fazlasıdır.madem öle ne diye bu ilanlarla boş boş yorumlar yapıp ekmeğimizle saygınlığımızla oynuyorsunuz!amaç ne?saygı ya-biraz saygı-yeter yani bu kadar saçmalık!
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-07-2010 #8
adamın ne demek istediği belli-ne yani işle ilgileniyorsan yazarsın- ilgilenmiyorsan ne komplex yapıyorsunuz,işvereni küstürmekte ne demek-diyelim anlamıyor fotoşop yazdı sen bari photoshop'tan anlıyonmu -ondan naber,cin ali çizmekle grafiker olunmaz-heleki bu tür aşağılayıcı tavırlar sizide yükseltmez, onuda alçaltmaz,bırakın haset demogoji yapmayı hep aynı kişilerde hep aynı çamur yorumlar...ben burda free işverenlerle çalışıyorum-hep aynı şeyi söylüyorlar-ne kadar boşboğaz var-neden yaptıklarıda bellli....,bizim mesleğimize milletin saygısını yitirecek işler yazmayın kardeşim.-ayıp ya!lütfen saygı diyorum artık!
-ne olursa olsun beğenmiyorsan seni zorla çalıştıranmı var-git 10.000 tllik maaşlı iş bul,bende yanında 12 senelik tecrübemle çırak olayım-o zaman konuş.sizin seviyeniz eminim dahada fazlasıdır.madem öle ne diye bu ilanlarla boş boş yorumlar yapıp ekmeğimizle saygınlığımızla oynuyorsunuz!amaç ne?saygı ya-biraz saygı-yeter yani bu kadar saçmalık!
bak canım kardeşim olay nedir biliyor musun? konu iş verenlerle dalga geçmek değil burada. esas iş verenim diye geçinen adamın bizimle dalga geçmesi. bunu anlayamıyorsan sana diyecek lafım yok. ben bu tarz bizimle mesleğimize saygısı olmayan adamlarla, daha ne kullandığımızı neler yaptığımızı bilmeyen adamların yanında 5000 tlde verse çalışmam dedim. ha senin işine kendine saygın yoksa buyur. eğer biz tepkisiz kalırsak insanlar bizi ettikleri saygısızla kalmaya devam ederler. ben sana laf etmedim birşey demedim. neden üstüne alınıyorsun onuda anlamış değilim. sen buyur istediğin yerde istediğin şekilde çalış. sanki bir tek tecrüben sende varmış gibi konuşuyorsun. evet 12 yıl değil belki ama 6 yıllık bir mesleki tecrübem var. ve ben de freelance işler yapıyorum. insandan insana fark var. kimisi iyimser yaklaşırken kimisi küçük görüyor. benim derdim bu. adam fotoğraf stüdyosu varsa yanında grafiker çalıştıracaksa bu işlerin hangi programla yapıldığını bilmek zorunda.
akınhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akınhan

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2010 #9
şimdi esnaf kardeşim potosop yazdı diye bizimi aşağıladı demek istiyorsun,bu yüzdenmi sizde onunla dalga geçtiniz.yada bunu doğru yazamadı diye o taşlanmalımı?bu nasıl bir savunma !bunlar gereksiz yorumlar!-yada amacı aşıyor----bu yazıyı anlamanın nesi zor, fotografcılık Deneyımı fotoshoptan Anlıyan arkadas Alınacaktır..zaten anlasa neden ilan versin-ilanla sen-yada diğer yorumcular ilgileniyormu-hayır dimi,-ee bu aşağılamanın sebebi ne?bu esnaf size ne yaptı şimdi?somut bir şey varmı-yok sadece yazıyı yanlış yazmış-e iyi aşağılayın ozaman -peki...benim anlayışıma ters,-empati yapıyorum eğer işveren olsaydım bu ilanı verseydim bu yorumlardan sonra direkt silerdim.ee siz bunu herkese yapın kardeşim..sizin doğrunuz benim ve işverenin yanlışı-nasıl olucak?haksızlık etmiyelim,saygı diye ısrar ediyorum-lütfen diyerekte rica ediyorum..
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2010 #10
Bir grafikerin fotoşop demesiyle sonuna kadar dalgamı geçerim. Kusura bakmasın kimse, insan kullandığı programın adını bilmek zorunda. Ama grafiker olmayan bir insanla dalga geçmem sadece endişelenirim. (endişelenmemin tek sebebi bu işle ilgili bir şahıs olmasıdır.) İşi bilmeyen bir insan izlenimi verir ki, bu da haklı olarak "sonu hayrola" dedirtir. Yalnız cidden ayıp, çocukça olmuş yorumlar. Ama yine de gördüğüm bir şey var, kimin ne kadar ne bildiği muamma. Bilmişlik, ukalalık yapmamakta fayda var sırf bu yüzden. Bundan dolayı herkes sakin olsun bence, hayırlısı olsun böylece.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları