Foxy Tiger.. boş zaman şeylerinden..

Afiş Tasarımı - Foxy Tiger.. boş zaman şeylerinden.. ...

FoxyCrea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FoxyCrea

Grafiker / Balıkesir

Alt 12-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emr357 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emr357

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mukemmelsın yawrum
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-07-2011 #3
Kanatlı bir arslan ilk kez görüyorum, ben açıkcası ne anlatmaya çalıştığınızı da çok anlayamadım. Eğer milliyetçilik ile ilgili bir çağrışım oluşturmasını istiyorsanız, Türklük ile çağrışım yapan birşeyler kullansaydın daha iyi olurdu. Mesela kurt, Anadolu Parsı falan gibi. Zemin ile arslan arasında da bir ilişki yok gibi, bir taraf daha açık bir taraf koyu kahverengi. Bunda arslanın oraya ayak basmış olması mı farklılık oluşmasına sebep. Ben tam anlayamadım doğrusu çalışmanızı.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-07-2011 #4
Kanatlı bir arslan ilk kez görüyorum, ben açıkcası ne anlatmaya çalıştığınızı da çok anlayamadım. Eğer milliyetçilik ile ilgili bir çağrışım oluşturmasını istiyorsanız, Türklük ile çağrışım yapan birşeyler kullansaydın daha iyi olurdu. Mesela kurt, Anadolu Parsı falan gibi. Zemin ile arslan arasında da bir ilişki yok gibi, bir taraf daha açık bir taraf koyu kahverengi. Bunda arslanın oraya ayak basmış olması mı farklılık oluşmasına sebep. Ben tam anlayamadım doğrusu çalışmanızı.
Çalışmadaki hayvana bi kaplan olarak bakarsanız belki daha anlaşılır olabilir.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 16-07-2011 #5
ilginç bir fikir
marjinal bir uygulama
kült bir tasarım Foxy Tiger.. boş zaman şeylerinden..
uygulama daha iyileştirilebilir.
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-07-2011 #6
Çalışmadaki hayvana bi kaplan olarak bakarsanız belki daha anlaşılır olabilir.
Kusura bakma farkedememişim ama yorumumla çelişen birşey değil bu, yani ben tam olarak ne yapılmaya çalışıldığını anlayamadığım için sorguladım. Arslan veya kaplan olması önemli değil benim için, anlatılmaya çalışılan şey ile bir bağlantı kuramadığımı ifade etmek istedim sadece o kadar. Şimdi kaplan ile ilgili birşeyler düşünmeye çalışıyorum ama sanırım bizimim için sembolik değeri olan bir hayvan değil, belki atalarımız Afrikada falan yaşıyor olsaydı bu söylediğim yanlış olabilirdi. Ama dediğim gibi yine de sağol, beni düzelttiğin için.
Bu mesajdan alıntı yap
yavuzcan1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuzcan1905

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-07-2011 #7
kaplanın başka bi açısını kullansaydın güzel olabilirdi gibi geliyo onun dışında bayrak rengide çok parlak olmuş bence
Bu mesajdan alıntı yap

FoxyCrea

Grafiker / Balıkesir

Alt 19-07-2011 #8
ilginç bir fikir
marjinal bir uygulama
kült bir tasarım Foxy Tiger.. boş zaman şeylerinden..
uygulama daha iyileştirilebilir.
eline sağlık
teşekkür ederim.. evet henüz bitmedi Foxy Tiger.. boş zaman şeylerinden..
Bu mesajdan alıntı yap

FoxyCrea

Grafiker / Balıkesir

Alt 19-07-2011 #9
Kusura bakma farkedememişim ama yorumumla çelişen birşey değil bu, yani ben tam olarak ne yapılmaya çalışıldığını anlayamadığım için sorguladım. Arslan veya kaplan olması önemli değil benim için, anlatılmaya çalışılan şey ile bir bağlantı kuramadığımı ifade etmek istedim sadece o kadar. Şimdi kaplan ile ilgili birşeyler düşünmeye çalışıyorum ama sanırım bizimim için sembolik değeri olan bir hayvan değil, belki atalarımız Afrikada falan yaşıyor olsaydı bu söylediğim yanlış olabilirdi. Ama dediğim gibi yine de sağol, beni düzelttiğin için.
Bizim için sembolik değerinin olmaması gerektiğinden kaplan figürü var zaten Foxy Tiger.. boş zaman şeylerinden.. bir türk.. yalnız.. ormanda.. süreç vs.. biraz kapsamlı düşünelim...
Bu mesajdan alıntı yap

FoxyCrea

Grafiker / Balıkesir

Alt 19-07-2011 #10
toprağın iki farklı renk oluşunu kullanmamın sebebi, türkiyede çizilmek istenen sınırların ton farkıdır. yani toprakda oluşan renk farklılığı toplumumuzdaki keskinlikleri ifade edebilir mi düşünürsek? hani gitgide kopuyoruz ya birbirimizden...

çalışmayı geniş düşünerek yorumlamanız beni sevindirecek.. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları