Fralancer Grafik Tasarım Yapılır (Paraya İhtiyacım var) - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Fralancer Grafik Tasarım Yapılır (Paraya İhtiyacım var) - Türkiye Geneli ...

srcnarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srcnarslan

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 25-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fralancer Grafik Tasarım Yapılır (Paraya İhtiyacım var)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop: İleri Derece

İş deneyimi ve içeriği: Birçok Forum Sitelerinde Grafik Tasarım Gruplarında Yer Aldım. Paraya İhtiyacım Olduğu İçin Bu İşi Yapıyorum.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Mail Yoluyla Gönderilebilinir.

İşle ilgili açıklama: Adobe Photoshop Programında ileri düzey beceriye sahibim; istediğiniz tasarımı söyleyin önünüze sunayım.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Fralancer Grafik Tasarım Yapılır (Paraya İhtiyacım var) - Türkiye GeneliFralancer Grafik Tasarım Yapılır (Paraya İhtiyacım var) - Türkiye GeneliFralancer Grafik Tasarım Yapılır (Paraya İhtiyacım var) - Türkiye GeneliFralancer Grafik Tasarım Yapılır (Paraya İhtiyacım var) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap