Fransızca kurulan InDesign CS5 nasıl ingilizce yapılır?

InDesign - Fransızca kurulan InDesign CS5 nasıl ingilizce yapılır? Sponsorlu Bağlantılar InDesign CS5 i kurarken dil seçeneklerinde ingilizce olmadığı için Fransızca kurdum. Bu programın ingilizce yamasını bulabilirmiyim? Programı nasıl ingilizce yapabilirim? Şimdiden Teşekkürler....

tansucakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tansucakir

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

InDesign CS5 i kurarken dil seçeneklerinde ingilizce olmadığı için Fransızca kurdum. Bu programın ingilizce yamasını bulabilirmiyim? Programı nasıl ingilizce yapabilirim?

Şimdiden Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adobe Indesign bildiğim kadarıyla dil değişikliğine izin vermiyor.. Ingilizce dil desteği olan programı edinip, öncekini kaldırıp yenisini yükleyebilirsiniz.
Yaması yoktur. Olsa dahi burda "Forum Kuralları" çerçevesinde paylaşılamaz.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
tansucakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tansucakir

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #3
Bilgilendirdiğiniz çok teşekkür ediyorum. O zaman ingilizcesini edinmekten başka çarem kalmadı.
Bu mesajdan alıntı yap