Fratria Oyun Topluluğu ...

Logo Tasarımları - Fratria Oyun Topluluğu ... Sponsorlu Bağlantılar...

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 13-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
başarılı görünuyor çizgi kesikliklerin sertliği biraz itici geldi ama oyun toplulugunun içeriğini bilmediğim için kesin yorum yapamıorum
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #3
ben bir kesiklik göremedim logomda ama yinede yorumun icin tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2008 #4
Göremediklerimizi görmek için eklemiyormuyuz zaten çalışmalarımızı. =)
Bence de kesik, çizgiler oval olarak bitseymiş daha iyi olacakmış sanki, logo amblemin içinde biraz küçük kalmış.

Elerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #5
yuvarlak bitemez cunku ozaman bıraz cocuksu kalırdı bence logo amblemın ıcınde kucuk kalmıs lafınıda anlamadım sahsen logo olan bu zaten amblem yanı Fratria Oyun Topluluğu ... neyse saolun
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #6
O turuncu parlaklığın üzerine düz beyaz bir çizgi bence çok düşünülmesi gereken birşey, logo bir şekilde parlak ilerlerken bir anda dümdüz kalmış gibi, yok ben ifade edemedim sanırım Fratria Oyun Topluluğu ... text o yuvarlağın içinde bencede ufak kalmış, okunurluğu ikinci planda desek yeridir.

kola ygelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Fratria Oyun Topluluğuna Logo Çalışmam

Alt 14-10-2008 #7
Latincede Kardeşlik Örgütü anlamına gelmektedir Fratria. Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden.

Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 14-10-2008 #8
yuvarlak bitemez cunku ozaman bıraz cocuksu kalırdı bence logo amblemın ıcınde kucuk kalmıs lafınıda anlamadım sahsen logo olan bu zaten amblem yanı Fratria Oyun Topluluğu ... neyse saolun

Logo (Logotype) ticaretin başladığı yıllardan beri ürünleri, kuruluşları ya da hizmetleri birbirinden ayırt etmeyi sağlayan bir ya da birkaç tipografik karakterden meydana gelen bir nevi işaretlemedir.
Amblem ise tipografik karakterlerin henüz bilinmediği zamanlarda kullanılmaya başlanan ve günümüzde okuması yazması olmayan insanları göz önünde bulundurarak hala kullanılmaya devam edilen daha çok sembollerle yapılan işaretlemedir.

Bu durumda çizdiğin daire amblem, yazı karakterin logo oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2008 #9
arkadaşım hepimiz burda yaptığımız çalışmaları paylaşıyoruz ve eleştrileri düşünüp değerlendiriyoruz hepimiz yanlış veya en iyisini yapamamkta güçlük çeker ve etrafımızdakilerde eleştri bekleriz ki daha iyi olmak için ama sen her eleştriye kendince cvp verip en dorusu bu diyip kendini beğenmiş bi tavır alıyosun en iyisi benim yaptığım diye ısrar ediyosun tamam olabilir ama en iyisini bu diye düşünüyosan paylaşmaının anlamı yok eleştri yapmanında bu yüzden logonla ilgili bi yorum yapmıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 14-10-2008 #10
Logonuzla ilgili yorumum:

Turuncu parlaklığın üstündeki beyazlık bencede çok sade durmuş...Bu konuda Erdemirs arkadaşıma katılıyorum...Text te biraz büyütülebilir....Onun haricinde değişik ve hoş olmuş...
Tabiki şahsi fikrim...

Gelelim diğer konuya:

arkadaşım hepimiz burda yaptığımız çalışmaları paylaşıyoruz ve eleştrileri düşünüp değerlendiriyoruz hepimiz yanlış veya en iyisini yapamamkta güçlük çeker ve etrafımızdakilerde eleştri bekleriz ki daha iyi olmak için ama sen her eleştriye kendince cvp verip en dorusu bu diyip kendini beğenmiş bi tavır alıyosun en iyisi benim yaptığım diye ısrar ediyosun tamam olabilir ama en iyisini bu diye düşünüyosan paylaşmaının anlamı yok eleştri yapmanında bu yüzden logonla ilgili bi yorum yapmıyorum...

Olaya neden böyle bakıyorsunuz?
Biz şahsi fikirlerimizi söylüyoruz, arkadaşta şahsi fikirlerimize kendi yorumunu yapıyor...Bundan doğal ne olabilir?
İşine yarayacak yorumları değerlendirecektir...

Benim söylediğim doğru diye bişey yok, yada sizin fikrinizin doğru olduğu kesin değil, yada bir ötekinin... Amaç yorum yapmak(çalışmayı ekleyen haricinde herkesin amacı bu olmalıdır).
Çalışmayı ekleyenin amacı ise ona kalmış...
Bu yüzdendirki siz gözünüze çarpanları iletiniz,şahısları eleştirmeyi bırakn!, karekter eleştirmeyi bırakın!
Uygun görülenler zaten ister istemez değerlendirilecektir....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, fratria, logo, oyun, topluluğu, topluluğuna