Free çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Free çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Free çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: adobe. Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: İki arkadaş arıyoruz. 1. Arkadaşta ...

bayiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayiz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Free çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: adobe.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İki arkadaş arıyoruz.
1. Arkadaşta aradığımız özellikler.

Web arayüzü geliştirme konusunda tecrübeli,
Bizzat kendi tasarımlarını ve portfolyosunu sunacak,
HTML ve CSS konusunda bilgili, Yönetim panelli site yapabilen, grafiği güçlü.

2. arkadaşta aradığımız özellikler.

E-ticaret Sistemini çok iyi bilen, Php diline hakim. Seo Optimasyonu bilen.

Biz İstanbulda faaliyet gösteren "creative" bir reklam ajansıyız. Sürekli olarak "freelance" çalışacak arkadaşların başvurularını beklemekteyiz.

E-posta:

Telefon: 0530 300 25 82
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Free çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye GeneliFree çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye GeneliFree çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye GeneliFree çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
pehepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pehepe

Webmaster / Ankara

Alt 02-01-2013 #3
Mail Gönderildi...
Bu mesajdan alıntı yap
Baxo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baxo

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2013 #4
Mailimize olumlu veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
ademgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2013 #5
bu mail adresi daha önce van belediyesi logo yarışmasında grafikerleri dolandıran çizgi ajansınmı hala grafiker arıyorsunuz Free çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye Geneli enayi bitti akıllı verelimmi
Bu mesajdan alıntı yap
garipbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garipbiri(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2013 #6
uğraşma bence bayiz nickiyle bunlar istanbul bayrampaşada dolandırıcı bir ajans bu siteyide grafikerlerin emeğini dolandırmak için kullanıyorlar.
bazı insanlar emeğini satar
bazı insanlarda
satılık emeği
sömürmeğe çalışır

bunlarda o kadar düşmüş adını sizler koyun
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 06-01-2013 #7
Daha önceden kötü tecrübeler yaşamış arkadaşların durumu bildirmesi güzel teşekkürler arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
bayiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayiz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-01-2013 #8
uğraşma bence bayiz nickiyle bunlar istanbul bayrampaşada dolandırıcı bir ajans bu siteyide grafikerlerin emeğini dolandırmak için kullanıyorlar.
bazı insanlar emeğini satar
bazı insanlarda
satılık emeği
sömürmeğe çalışır

bunlarda o kadar düşmüş adını sizler koyun

Zeka yaşınız yerlerde sürünmekte. gerizekalı kimi dolandırmışız bizde burda hakaret ediyorsun.
Adi şerefsiz, sen bir insana dolandırıcı dediğin zaman başına neler geleceğini biliyormusunuz. Yerini tespit ettim. Sultangazidesin. Avukatım hakkınızda dava açacak en kısa sürede. Hazır olun....
Bu mesajdan alıntı yap

garipbiri(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2013 #9
Zeka yaşınız yerlerde sürünmekte. gerizekalı kimi dolandırmışız bizde burda hakaret ediyorsun.
Adi şerefsiz, sen bir insana dolandırıcı dediğin zaman başına neler geleceğini biliyormusunuz. Yerini tespit ettim. Sultangazidesin. Avukatım hakkınızda dava açacak en kısa sürede. Hazır olun....
iyide avukatınız yazdığınız hakaretlere ne diyecek Free çalışacak Web Tasarım Uzmanları Aranıyor. - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap

garipbiri(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2013 #10
bazı sitelerde ev adresimi vererek evimi basıcanızı söylemişsin öle bir delikanlı göremiyorum karşımda gazi mahallesi burası ev basmak için toto ister kimseyi savcılığada vermem kimseden de korkmam paçan yiyorsa gazi mahallesindeki evimin adresini zaten biliyorsun. bayiz nikli efendi buraya gelmeyeninde diycem ama seviyenede düşülmezki
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları