Freehand 8 de çalışan F12 nin görev

Freehand - Freehand 8 de çalışan F12 nin görev ...

sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 27-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arakdaşlar freehand 8 ve 9 da çalışan F12 kısayol tuşu MX te yok mu ben onu sormak istiyordum teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
olmazmı... sen yeterki iste... MX te edit ten Keybord Shortcuts a gel... açılan pencerede Keybord Shorcuts Settings bölümünden Freehand 9 u seç... Freehand 9 daki kısa yollar MX e uyarlansın..
Bu mesajdan alıntı yap

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 27-03-2008 #3
ben anlatamadım galiba FREEHAND 8 de F12 basınca bir sürü menü çıkıyor ya.MX te basıyorum F12 tuşuna hiç bir şey olmuyo ben oun anlatmak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2008 #4
tamam sen onu onlatmak istedin ama bende onu onladım zaten... onun için onun çözümünden bahsettim.. yani bunu anlatmak istedinde ben onu onlamadım eğer sen onu onlattığında ben bunu anlasaydım çözüm aynı çözüm olmazdı demi ama... bilmem anlatabilemedim mi... şaka bir yana sen benim dediğimi yap sonra F12 tuşuna bas göreceksin.... ha değiştirmem diyorsan F4 yap..
Bu mesajdan alıntı yap

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 27-03-2008 #5
tamam sen onu onlatmak istedin ama bende onu onladım zaten... onun için onun çözümünden bahsettim.. yani bunu anlatmak istedinde ben onu onlamadım eğer sen onu onlattığında ben bunu anlasaydım çözüm aynı çözüm olmazdı demi ama... bilmem anlatabilemedim mi... şaka bir yana sen benim dediğimi yap sonra F12 tuşuna bas göreceksin.... ha değiştirmem diyorsan F4 yap..
abicim desene F4 e bas diye baştanFreehand 8 de çalışan F12 nin görev) anlatmak istediğim F4 valla sağol yardımın için.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
freehand, alan, f12, nin, grev