freehand beyaz alanı büyütmek

Freehand - freehand beyaz alanı büyütmek ...

seco007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seco007

Grafiker / Bursa

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben freehandi açınca beyaz bir alan varya onun büyüklügünü 2 veya 4 katına çıkarmak istiyorum bunu yapabilirmiyim lütfen yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mac_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_ist(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Görsel olarak büyütmek için büyüteci kullanman gerek. Ama sayfayı ebat olarak büyütmekse sorunun o zaman Window>Document panelinden custom veya hazır sayfa ebatlarını kullanabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

seco007

Grafiker / Bursa

Alt 20-03-2009 #3
Görsel olarak büyütmek için büyüteci kullanman gerek. Ama sayfayı ebat olarak büyütmekse sorunun o zaman Window>Document panelinden custom veya hazır sayfa ebatlarını kullanabilirsin...

cevabın için teşekkür ederim ama benim demek istediğim sayfanın bulunduğu beyaz alanı büyütmek
Bu mesajdan alıntı yap

seco007

Grafiker / Bursa

Alt 20-03-2009 #4

cevabın için teşekkür ederim ama benim demek sayfayı büyütmek değil sayfanın bulunduğu beyaz alanı büyütmek
Bu mesajdan alıntı yap
mac_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_ist(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #5
cevabın için teşekkür ederim ama benim demek sayfayı büyütmek değil sayfanın bulunduğu beyaz alanı büyütmek
Onu büyütmen imkansız. Ama çalışma sisteminde ne var bilemiyorum. İçerik hakkında bilgi verebilirsen alternatif bir yöntem önerbiliriz belki. Örneğin %10 ölçekli çalışma gibi. Arka planı büyütmek yerine işi ufaltmak isteyebilirsin belki...
Bu mesajdan alıntı yap