freehand convert to image

Freehand - freehand convert to image Sponsorlu Bağlantılar freehand programında çalıştıgım bir sayfanın hepsini seçip convert to image dedigimde hepsi kırık kırık gözüküyor.nedenini bilen varsa çok sevinirim....

jul_molly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jul_molly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freehand programında çalıştıgım bir sayfanın hepsini seçip convert to image dedigimde hepsi kırık kırık gözüküyor.nedenini bilen varsa çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bi görsel yayınlasanız size daha iyi yardımcı oluruz diye düşünüyorum.

Ama yazıları convert etmek için "convert to path" seçeneğidir.

Convert to image derseniz karşınıza dpi ayarları gelir onları değiştirmeniz gerekiyor 300 dpi olmalı, fakat neden convert to image yapıyorsunuz anlamadım.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

jul_molly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #3
yazıları convert to path yaptım ve birkaç tane de vektörüm var sadece çalışmamda,bu şekilde sorun çıkmaz degil mi?
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-07-2010 #4
yazıları convert to path yaptım ve birkaç tane de vektörüm var sadece çalışmamda,bu şekilde sorun çıkmaz degil mi?
Çımaz tabi conöert to path yazılar için tamamdır vektörler de sorun olmaz convert to image yaparsanız asıl sorun olur iş bittiğinde pdf ya da freehand eps kaydedin tamamdır.
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #5
Hayır çıkmaz...
Bu mesajdan alıntı yap

jul_molly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #6
kaydetme aşamasında editable eps ya da freehand document var hangisini kaydetmem dosyanın gittigi yerde sorunsuz açılmasına yardımcı olur?bu arada çok teşekkür ederim cevaplarınız için..
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-07-2010 #7
kaydetme aşamasında editable eps ya da freehand document var hangisini kaydetmem dosyanın gittigi yerde sorunsuz açılmasına yardımcı olur?bu arada çok teşekkür ederim cevaplarınız için..
Siz nereye göndereksiniz işi matbaaya ya da başka yerde baskıya ise sorun hangi formatta istiyorlar file>export orada format seçeneği var eps, pdf, ai vs... onların istediği şekilde kaydedin ki sonra sorun çıkmasın.
Bu mesajdan alıntı yap

jul_molly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #8
anladım çok teşekkür ederim,hallettim sorunu,yardımınız için tekrar sagolun..iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap