Freehand de tolls kutusu ve bütün ikonlarım gitti.

Freehand - Freehand de tolls kutusu ve bütün ikonlarım gitti. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. freehand11 kullanıyorum tolls kutusu ve bütün ikonlarım gitti. Tekrar kursamda programı yine görünmüyor. Acaba ne yapabilir....

pitikare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pitikare

Matbaacı / İstanbul

Alt 21-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.
freehand11 kullanıyorum tolls kutusu ve bütün ikonlarım gitti. Tekrar kursamda programı yine görünmüyor. Acaba ne yapabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 21-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
window menüsünden tools yazan yere tıklarsan tool bar gelir.araç çubuğundaki araçları geri getirmek içinde edit>keyboard shortcuts>toolbarı tıklayıp,istediğin araçları araç çubuğuna sürükleyip bırakman gerek.programı yeniden kurmana gerek yok herhangi bir değişiklik yapmadığın sürece bu ayarlar böyle kalır.umarım yardımcı olmuşumdur.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
pitikare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pitikare

Matbaacı / İstanbul

Alt 21-06-2008 #3
tools işaretlediğimde boş kutu çıkıyor.
Yukarıdaki kaydet şkonlarnın oldu satır hiç yok. Dediğiniz gibi tek tek getirdigimde frehandi açıp kapatınca eski haline geliyor hiç ikon görünmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bütün, freehand, gitti, ikonlarım, kutusu, tolls