freehand deki çalışmamızı pdf yaparken resimlerin kararması

Freehand - freehand deki çalışmamızı pdf yaparken resimlerin kararması Sponsorlu Bağlantılar freehand deki çalışmamızı pdf yaparken resimlerin siyah yerlerinde kararmalar oluyor. ve matbaya gönderdiğimizde aynen çıktıya yansıyor. bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin. pdf leri photoshopda açıp ...

mahoo22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahoo22(33)

Webmaster / Kayseri

Alt 02-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freehand deki çalışmamızı pdf yaparken resimlerin siyah yerlerinde kararmalar oluyor. ve matbaya gönderdiğimizde aynen çıktıya yansıyor. bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin. pdf leri photoshopda açıp tek tek düzeltiyoruz buda çok zahmetli oluyor. bunun bir yolu varsa lütfen yardım edin. aşağıya bir örnek uygulama atıyorum

ImageShack - Hosting :: hatadb5.jpg resim şu linkte
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gerexiz27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gerexiz27

Grafiker

Alt 12-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende bulamadim o sorunu ama benden sana tavsiye cyp kalip kullanmiyorsan pdf yapma deli ediyor adami
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2008 #3
freehand deki çalışmamızı pdf yaparken resimlerin siyah yerlerinde kararmalar oluyor. ve matbaya gönderdiğimizde aynen çıktıya yansıyor. bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin. pdf leri photoshopda açıp tek tek düzeltiyoruz buda çok zahmetli oluyor. bunun bir yolu varsa lütfen yardım edin. aşağıya bir örnek uygulama atıyorum

ImageShack - Hosting :: hatadb5.jpg resim şu linkte
bunun iki sebebi olabilir, ya resmin orjinal halinde bir sıkıntı var (çözünürlük olabilir, mode olabilir,rgb veya 8 bit 16 meselesi) ya da export ayarlarıyla ilgili bir sorun vardır..
Bu mesajdan alıntı yap
saydamgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saydamgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2008 #4
siyahların öyle çıkma sebebi ya alfa kalanı bırakmışsındır.
yada transparan kaydetmişsindir transparan dan kaldır path normal clipenpat yap (yanliş yazmış olabilirim) o şekilde tekrar dene sorun ortadan kalkar
Bu mesajdan alıntı yap
mahoo22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahoo22(33)

Webmaster / Kayseri

Alt 19-11-2008 #5
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. aynı resmi eps yapıp pdf yapınca sorun ortadan kalıyor. bende öyle yapıyorum. söylediğiniz şeylerede bakacağım.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismamizi, çalışmamızı, deki, freehand, kararmasi, kararması, pdf, resimlerin, yaparken