Freehand dosya sorunu hakkında

Freehand - Freehand dosya sorunu hakkında Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar mac de freeehandle bir çalışma yaptım ve usb ye kaydettim bu çalışmayı pc ye kaydedip açmak istediğimde dosya hata verdi ve açılamıyor. dosya uzantısız olarak gelmişti pc ...

mtaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtaks

Webmaster / İstanbul

Alt 17-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar mac de freeehandle bir çalışma yaptım ve usb ye kaydettim bu çalışmayı pc ye kaydedip açmak istediğimde dosya hata verdi ve açılamıyor. dosya uzantısız olarak gelmişti pc ye freehand uzantısı ekledim fakat yine açılmadı. İşin ilginç yanı freehandde open yaptığımda open penceresindeki küçük ekranda önizleme gözüküyor ancak dosya açılamıyor. bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bugün sunum yapacaktım Freehand dosya sorunu hakkında(
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 17-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Freehand dosyasının ismini de değiştirip dener misin? Uzantıyı yine eklemeyi unutma.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

mtaks

Webmaster / İstanbul

Alt 17-05-2008 #3
arkadaşlar dosyanın linki aşağıda var

http://rapidshare.com/files/115508856/canwich.eps.html
Bu mesajdan alıntı yap
İbrahim KOKULU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

İbrahim KOKULU(36)

Grafiker / İzmir

Alt 17-05-2008 #4
Selam dosyayı freehand 11 açtım siz eps formatında kayıt etmişsiniz ben dosyayı linkten indirip uzantısını .fh11 olarak değiştirip freehand 11 de açtım.
Bu mesajdan alıntı yap

mtaks

Webmaster / İstanbul

Alt 17-05-2008 #5
Arkadaşlar dosyanın linkini ekledim

http://rapidshare.com/files/115508856/canwich.eps.html

Aynısı ben yaptım olmadı mailmi sana özelden atarsam bana gönderirmisin

çok teşekkürler ibrahim
Bu mesajdan alıntı yap
İbrahim KOKULU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

İbrahim KOKULU(36)

Grafiker / İzmir

Alt 17-05-2008 #6
Gönderirim tabiki. Ama pcde açınca font soruyo bilgin olsun
Bu mesajdan alıntı yap
grfkr42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkr42

Grafiker / Konya

Alt 17-05-2008 #7
arkadaşım dosyanı açtım freehand olarak kaydettim ama sana atarım bilemem onu bide yazı karakterlerini görmedi ama logoların sağlam msn e eklersen atarım [email protected]************
Bu mesajdan alıntı yap
ex_i isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ex_i

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 07-03-2009 #8
Arkadaşlar freehand mx kullanıyorum ,benzer bır broblemım var .Kursta mac os kullanıyoruz ev de ise pc.kursta kaydettığim dosyayı evde acabılıyorum fakat evde yaptıgım calısmayı kursta acamıyorum.bana kaydederken pc ıcın mı yoksa mac os ıcın mı dıye sormuyor.yanı pc de yaptıgım bı calısmayı mac os de nasıl acacagım yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2009 #9
Arkadaşlar freehand mx kullanıyorum ,benzer bır broblemım var .Kursta mac os kullanıyoruz ev de ise pc.kursta kaydettığim dosyayı evde acabılıyorum fakat evde yaptıgım calısmayı kursta acamıyorum.bana kaydederken pc ıcın mı yoksa mac os ıcın mı dıye sormuyor.yanı pc de yaptıgım bı calısmayı mac os de nasıl acacagım yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler
Pc'de açarken dosyanın uzantısını fh11 olarak değiştir...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sorun, freehand, fh11, eps, bozuk