Freehand font sorunu?

Freehand - Freehand font sorunu? ...

Freehand font sorunu?
unutmabeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unutmabeni

Grafiker / İzmir

Freehand font sorunu?

Alt 23-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar freehand mac de çalışılmış bir iş var ve fontları pc yi desteklemediği için dışarıdan kendim o fontları pc makineme yukledim.(C:windows/fonts) fakat freehand i açtığım zaman o fontları yine sormakta replace dediğim zaman ise o yuklediğim fontlar çıkmamakta. Ama pc de yüklü diğer programlarda gözüküyor. Sorun nedir acaba..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
freehand mx font sorunu

bu başlık daha önce açılmış arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #3
mac fontlarının pcye göre olanını bulup yüklesen bile Türkçe karakterlerde problem çıkartabiliyor, bence en iyi çözüm zaten elinde mac fontları olduğuna göre idareten bir mac bulup onda sorunsuzca çalışmak olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
selcan745 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcan745

Hiç Biri / Denizli

Alt 10-03-2010 #4
slm ii gclr.freehandde font ekleyemiyorum.windows fontta attıklarım photoshopta görünüyor.freehandde olmuyo bana ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum.acil yeni fontlara ihtiyacım var ve ben freehandde yeniyim Freehand font sorunu?
Bu mesajdan alıntı yap