Freehand Mx dosyalarını Klasörde Önizleme Sorunu.

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Freehand Mx dosyalarını Klasörde Önizleme Sorunu. ...

WaffenSS.SA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WaffenSS.SA

Grafiker / İstanbul

Dosya17

Alt 24-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar benim sorunum freehand dosyalarını klasörde resimlerde oldugu gibi küçük simge olarak önizleme olarak görememem.

Bi arkadaşımda görmüştüm klasörü açtıgında freehand dosyaları simge durumda önizleme olarak gözüküyodu aynı resimlerde oldugu gibi.

(İşletim sistemi Windows 7) , tüm ayarları kontrol etmeme ragmen bişeyleri eksik yapıyorum galiba.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Lifetime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lifetime

Grafiker / Konya

Alt 24-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba; Fhreehand MX in bu özelliğini sadece windows 7 "32 bit" işletim sistemi desteklemekte. Bu sayede fh8, fh9, fh10, ve fh11 dosyalarını önizleyebiliyoruz. Ancak "64 bit" işletim sistemlerinde bu özellik çalışmıyor. Aynı sorunu çözmeye çalışıyorum. Başarabilirsem paylaşırım.

iyi çalışmalar
Life.
Bu mesajdan alıntı yap
WaffenSS.SA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WaffenSS.SA

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2012 #3
benim pc de 32 bit ama. başka bi sorun var galiba.
Bu mesajdan alıntı yap