Freehand Photoshop corel draw kullanabilen grafiker aranıyor cumhuriyet cad. bursa

Sonuçlanan İlanlar - Freehand Photoshop corel draw kullanabilen grafiker aranıyor cumhuriyet cad. bursa Sponsorlu Bağlantılar Freehand Photoshop corel draw kullanabilen daha doğrusu kartvizit broşür magnet vb. tasarımlar yapabilecek grafiker aranıyor cvlerinizi mail atın lütfen ********* ofisimiz cumhuriyet caddesi üzerindedir bursa bay/bayan...

Freehand Photoshop corel draw kullanabilen grafiker aranıyor cumhuriyet cad. bursa
netcesun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netcesun

Grafiker / Bursa

Alt 25-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freehand Photoshop corel draw kullanabilen daha doğrusu kartvizit broşür magnet vb. tasarımlar yapabilecek grafiker aranıyor cvlerinizi mail atın lütfen ********* ofisimiz cumhuriyet caddesi üzerindedir bursa bay/bayan
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

netcesun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netcesun

Grafiker / Bursa

Alt 26-02-2010 #3
ilanımız günceldir
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 01-03-2010 #4
Bursa'da ikametgah etseydim, ilanınızı düşünmüyor değilim Freehand Photoshop corel draw kullanabilen grafiker aranıyor cumhuriyet cad. bursa
yine de mail adresim işte : Adem Yalçın
aychen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aychen

Grafiker / Bursa

Alt 04-03-2010 #5
mail olarak attım cv mi bilginiz olsun