Freehand programının eğitimini almak istiyorum lütfen yardımmm

Freehand - Freehand programının eğitimini almak istiyorum lütfen yardımmm Sponsorlu Bağlantılar merhabalar; öncelikle çok çok güzel bir site, site de emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum... Çok sevdiğim bir okulda yeni göreve başladım. Fakat çok farklı alanda göreve başladım. ...

ccahide4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccahide4

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar;
öncelikle çok çok güzel bir site, site de emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...
Çok sevdiğim bir okulda yeni göreve başladım. Fakat çok farklı alanda göreve başladım. sen becerirsin diyeee ama işim çoook zor..
freehand programını kullanıyorum... vektörel çizimler yapıyoruz... Bana özellikle ankaradan freehand programının eğitimini verebilecek bir arkadaş varmı. yardımcı olursanız çok sevinirim. (özellikle soru yazma koşullarını çok iyi bilen) şimdiden çok teşekkürlerr... İYİ SENELERR HERKESE
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_levent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_levent

Grafiker / Konya

Alt 31-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende freehand kullanıcısıyım o programın kitapları var NT magazalarında ordan alıp yararlanabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2009 #3
yeni başladıysanız lutfen freehand den vazgecın.. Üzülerek söyluyorum kı yaklasık 2-3 sene sonra freehand dıye bırsey kalamayacakFreehand programının eğitimini almak istiyorum lütfen yardımmm bende ılk freehand ogrendım, kullanıyorum ama yawas yawas corel yada ıllustrator ogrenmeye basladım... yolun basındaysanız corel yada ıllustrator ogrenmenız sızın yararınıza olacaktır. sıtedekı derslerde öğrenme asamasında oldukca yararlı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

ccahide4

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-01-2010 #4
Teşekkür ederim arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap

ccahide4

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-01-2010 #5
"kurbaaa" ewet haklısın fakat yeni başladığım kurum freehand kullanıyorlar.... Elimimden bi şey gelmiyor malesef...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 04-01-2010 #6
freehand kullanmak özellikle mac dünyasında bir çok sıkıntıya sebep veriyor. Macos'un artık carbon tabanlı program desteklememesi vs...

üreticisi tarafından ipi çekilmiş olan freehand, bazı duayyenlerin iş bilirliği sayesinde hala hayatta, rahat 5-10 yıl daha yaşamını sürdürecektir. ancak bu azalarak bitecek olan bir süreç.

bu sebeple genç arkadaşların illustratör'e kayması çok daha akıllıca olacaktır

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap