freehand uygulamalarımı kendi bilgisayarımda açamıyorum.

Deneme Çalışmalar - freehand uygulamalarımı kendi bilgisayarımda açamıyorum. ...

plngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plngngr

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

başka bir bilgisayarda freehand de uygulamalar yaptım, kendi bilgisayarımda açılmıyorlar. yardımcı olabilirmisiniz ? Umarım doğru yerde başlık açmışımdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanince444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanince444

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 25-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Acaba sizin bilgisayarınızda ki freehand sürümü eski olabilirmi ? (ne kadar etken bilmiyorum) Diğer bir yönden bende de böyle sorunlar oluyordu çözemediğim için Adobe Illustrator kullanıyordum çözemezseniz probleminizi birde onu deneyin..Kolay gelsin

+Konunun yeri burası değil diye düşünüyorum freehand uygulamalarımı kendi bilgisayarımda açamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
plngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plngngr

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-05-2011 #3
Acaba sizin bilgisayarınızda ki freehand sürümü eski olabilirmi ? (ne kadar etken bilmiyorum) Diğer bir yönden bende de böyle sorunlar oluyordu çözemediğim için Adobe Illustrator kullanıyordum çözemezseniz probleminizi birde onu deneyin..Kolay gelsin

+Konunun yeri burası değil diye düşünüyorum freehand uygulamalarımı kendi bilgisayarımda açamıyorum.

Konuma uygun yer bulamadım (: Üzgünüm bu konuda,

asıl konuma gelince bende öyle düşünüp sildim yeniden kurdum başka bir sürümü sanırım sıkıntıyı çözemiyorum deliricem.. :S yaptığım uygulamalar orjinali gibi açılmıyor XPS belgesi gibi bişeyler açılıyor ve konunun ehli olmadığımdan anlayamıyorum :S
Bu mesajdan alıntı yap
serkanince444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanince444

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 26-05-2011 #4
Konuma uygun yer bulamadım (: Üzgünüm bu konuda,

asıl konuma gelince bende öyle düşünüp sildim yeniden kurdum başka bir sürümü sanırım sıkıntıyı çözemiyorum deliricem.. :S yaptığım uygulamalar orjinali gibi açılmıyor XPS belgesi gibi bişeyler açılıyor ve konunun ehli olmadığımdan anlayamıyorum :S
O zaman Adobe Illustrator programını kurun onunla açın,freehand öyle sorunlar da ben böyle yapıyordum başka bir çözüm aklıma gelmiyor :worried:
Bu mesajdan alıntı yap