Freehand ve photoshop

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Freehand ve photoshop Sponsorlu Bağlantılar iyi günler ben macte çalışıyorum freehand te yaptığım bi kartviziti jpg veya tif yapamıyorum yaptığımda renkleri değişik geliyor... yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler....

Freehand ve photoshop
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Freehand ve photoshop

Alt 05-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler ben macte çalışıyorum freehand te yaptığım bi kartviziti jpg veya tif yapamıyorum yaptığımda renkleri değişik geliyor... yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mac_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_ist(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorun görüntüleme yani renk ayarlarıyla ilgili. En sağlıklısı FH programının renk ayarını en yakın seviyeye çekmek ve PDF export almak. Zira PDF daha sağlıklı görüntü verecektir...

Aşağıdaki ayarları denemenizi tavsiye ederim

Freehand ve photoshop

Setup butonuna tıklayın

Freehand ve photoshop

işlem bittikten sonra eminim ekran görüntüsü zaten değişecektir...
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 06-03-2009 #3
MAC_‹ST çok teflekür ediyorum sorunumu çözdüm....
Bu mesajdan alıntı yap