freehand word uyumu ?

Freehand - freehand word uyumu ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Freehand programını da yeni öğrenmeye başladım bu programı tamamen test sorusu hazırlamak için önerildiği için tercih ettim. Burada şekillere mecburen sorular eklemek ...

freehand word uyumu ?
efizikci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efizikci

Eğitimci / İstanbul

freehand word uyumu ?

Alt 05-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Freehand programını da yeni öğrenmeye başladım bu programı tamamen test sorusu hazırlamak için önerildiği için tercih ettim. Burada şekillere mecburen sorular eklemek zorundayım fakat word de yazılan yazıları kopyalamakta sorun yaşadım orada da yazamıyorum yazıları formüller vs. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Size önerim Freehand yerine InDesign öğrenmeniz dir, Freehand çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir program ve ayrıca Design’da matematik formüllerinizi MathType ve MathMagic gibi programlarla beraber kullanabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
efizikci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efizikci

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-02-2014 #3
Teşekkürler daha yolun başındayken o programa yöneliyim freehand word uyumu ? İnşallah burada o programı da bilen arkadaşlar vardır.
Bu mesajdan alıntı yap