Freehand10 dosyasında önizleme ???

Freehand - Freehand10 dosyasında önizleme ??? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum varyardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımı daha önceden kullanan bir arkadaşım freehand 10'u dosyayı açtığında önizleme göstermesi için ayarlamış yani freehandı açmadan içinde neler olduğunu ...

Alt 29-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum varyardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımı daha önceden kullanan bir arkadaşım freehand 10'u dosyayı açtığında önizleme göstermesi için ayarlamış yani freehandı açmadan içinde neler olduğunu önizleme olarak görebiliyordu. Ben freehand 10 o tekrar yükledim fakat şuan göstermiyor önizlemesini bunun bir ayarı varmıdır yani sorunumu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 29-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum varyardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımı daha önceden kullanan bir arkadaşım freehand 10'u dosyayı açtığında önizleme göstermesi için ayarlamış yani freehandı açmadan içinde neler olduğunu önizleme olarak görebiliyordu. Ben freehand 10 o tekrar yükledim fakat şuan göstermiyor önizlemesini bunun bir ayarı varmıdır yani sorunumu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.
bilgisayarın hakkında bilgi vermen daha doğru olur... yani pc mi mac mi... çünkü pc de bildiğim kadarıyla bu önizleme freehand programıyla ilgili değil bilgisayar dan ayar yapılarak oluyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-03-2008 #3
slm arkdaşlar yh ben freehad kullanmaya yenı başlıom daha doğrusuunu öğrenmeye çalşıomm yh freehand 10 bi iş yapıcam da yhh komık olcak ama benn ölçülerınıı nerden koycam yhh Freehand10 dosyasında önizleme ??? yahh olmuyo bı türlüü yardımcım olursanız sevınırmm
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-03-2008 #4
ölçüleri file den yeni dosya acarken orda hangi sayfa üzerinde çalışacaksan onun ölçülerini gir oyle çalışmak istediğin sayfa açılır daha detaylı istersen sorunu bildirmen gerek umarım başarırsın kolay gelsin iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
freehand10, dosyasnda, nizleme