freehand'ciyim diyen kişiye ihtiyacım var

Freehand - freehand'ciyim diyen kişiye ihtiyacım var Sponsorlu Bağlantılar freehande aktarılmadan önce pdf halinde hazırlanmış bi yazı dizisi hazırlanıyor.ama bu yazı dizisi freehande aktarıldığında yazı karakterlerinde (i-ı ı-i ü-u u-ü ö-o o-ö) karışıklık olduğu an bunları birden ...

dexigner_75 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dexigner_75

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freehande aktarılmadan önce pdf halinde hazırlanmış bi yazı dizisi hazırlanıyor.ama bu yazı dizisi freehande aktarıldığında yazı karakterlerinde
(i-ı ı-i ü-u u-ü ö-o o-ö) karışıklık olduğu an bunları birden normal (olağan) yazı karakterine döndürebilen bir kısım vardı.bu çubuğun hangisi olduğunu bana iletebilirseniz ......... saygılarımla

hiçbirşeyin etkisinde kalmamanız yaşam kalitenizin bozulmaması dileğiyle
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorunuzu tam anlayamadım... metninizin örneğini resim olarak eklermisiniz buraya... nasıl göründüğüne bir bakalım...
yoksa siz find and replace penceresinde harfleri değiştirmekten mi bahsediyorsunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
dexigner_75 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dexigner_75

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2008 #3
eurövısıön ıcın turkıye'yı temsıl edeçek sarkiçilara,klıp cekımı,Avrüpa türnesı ve tanitim ıcın bellı mıktarda parayi kasasindan odemıstı.Ançak ılk kez bü yil hadıse ıcın farkli bır üygülamaya yoneldı.

şimdi burada noktasızlar noktalı,noktalılar da noktasız (yerli yabancı karakter değişimi) durum hali alıyorlar pdf halindeki dosyayı freehanda atınca.Bu uygulama normalde bir bir değilde bir harfi seçiyosun bu çubuğa basıyosun tüm ü'ler u halini alıyor ama bu çubuk hangi araç çubuğuydu acaba tşk
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2008 #4
tamam siz find and replace penceresinden bahsediyorsunuz... Edit/Find and Replace/Text buradan düzenleyebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
diyen, freehandciyim, ihtiyacim, kisiye, var