Freehandda vektörel yapma

Freehand - Freehandda vektörel yapma Sponsorlu Bağlantılar Y arkadaşlar merhaba ben yeni grafik tasarım kursuna başladım Freehanda yenı geçicem bu hafta sonu şöyle bir yardım rica ediyorum Freehandde yaptığımız birt çalışmayı nasıl vektörel yaparız yani ...

BlackMessiah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackMessiah

Webmaster / İstanbul

Alt 18-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Y arkadaşlar merhaba ben yeni grafik tasarım kursuna başladım Freehanda yenı geçicem bu hafta sonu şöyle bir yardım rica ediyorum

Freehandde yaptığımız birt çalışmayı nasıl vektörel yaparız yani o çalışmayı aynen elle çizilmiş gibi nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 18-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
freehand de yaptığın bir çalışma zaten vectoreldir.:S
Bu mesajdan alıntı yap
frozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frozen

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2008 #3
hayır arkadaş resimi vectorele çevirmeden bahsetmiş bunu yapabilmen için şunu kullanman yeterli menuler arasında trace tuşu işini görücektir adios...

Bu mesajdan alıntı yap
BlackMessiah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackMessiah

Webmaster / İstanbul

Alt 18-08-2008 #4
arkadaşım yaptıgın yardım ıcın teşk de ben traceyı kullanıp yapamadım aşama aşama anlatırmısın rica etsem:$
Bu mesajdan alıntı yap
frozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frozen

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2008 #5
Trace tuşunu seçip ardından sadece vectorele çevirmek istediğin resmin üzerinden dışından alıp diğer tarafından çıktığında resim vector olmuş olucak yapman gereken bu sadece aynen grup yapar gibi dışardan çek trace seçiliyken hepsi bu takıldığın yer olursa ben buradan tekrar cevap yazarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 20-08-2008 #6
Trace baskıda olumlu sonuçlar vermez. baskı dışı yani web tabanlı çalışmalar içinse sorun yoktur.

baskı için kullanan varsa sonuçları öğrenmek isterim. yanlışım varsa düzeltiniz lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
freehandda, vektörel, yapma