freehandde copy paste sorunu

Freehand - freehandde copy paste sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben pc kullanıyorum free hand dan fotoşopa yazıyı ve ya çizimi kopyalayıp yapıştıramıyorum...

serker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serker

Grafiker / Samsun

Alt 10-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben pc kullanıyorum free hand dan fotoşopa yazıyı ve ya çizimi kopyalayıp yapıştıramıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

senol_g isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senol_g

Grafiker / Çanakkale

Alt 10-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba... Copy Special seçip Eps for Photoshop 4/5 Pixels seçeneğini işaretleyip kopyaladıktan sonra yapıştırmayı denedin mi? Yine de olmazsa büyük olasılıkla bellek yetersizliği...
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 10-03-2008 #3
pc nizin belleği yetersiz olabilir. biraz uzun gibi gözükür frehandden (AI) adobe illustrator olarak exportlayın adobe illustrator den photoshop'a copy/paste yaparsanız sorun olmayacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 10-03-2008 #4
işi küçültün file export eps(popscript) yapın ps.a da file place den çağırın eps yi
Bu mesajdan alıntı yap
rebird isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rebird

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2008 #5
FreeHand'dan eps export edip daha sonra Photoshop'un icinden dosyayi acarsaniz acma degerine göre kolay ya da zor acilabilir. Yazilari export etmeden önce mutlaka convert ediniz. (Fontlu saklamayi da unutmayiniz).
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 10-03-2008 #6
arkadaşlar, arkadaşımız pc kullanıyorum demiş ve eğer pc makinalarda eps-pdf gibi formatlar ps'da açarken ''because error format'' gibi uyarılar verir. bunun vermesinin sebebi pc nin belleğinden kaynaklanıyor. bunu gözardı etmeyin... sizin dedikleriniz mac'ler için saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
erdemcagla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemcagla

Webmaster / İstanbul

Alt 10-03-2008 #7
FreeHand'dan eps export edip daha sonra Photoshop'un icinden dosyayi acarsaniz acma degerine göre kolay ya da zor acilabilir. Yazilari export etmeden önce mutlaka convert ediniz. (Fontlu saklamayi da unutmayiniz).
freehandden pdf veya eps gayet rahat yapıyorum. mac kullananlara pc dendiği anda 1.6 işlemci P3 512 mb ramli bi makinamı aklınıza geliyor?

sorun bellek yetersizliğinden kaynaklanmıyor. doğru craclenmemiş sakat programdan oluyor.Aynı sorunu ben de yaşadım special copy yapan pdf exportta yapar zaman kaybı.Çok sağlam orjinal freehand yükledim sorun ortadan kalktı isteyene serverdan gonderebilirim. msn den iletişim kursunlar.
Bu mesajdan alıntı yap
EYEQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EYEQ

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2008 #8
frehand ve photoshop sayfaları açıkken freehand belgenizi photoshopa çek bırak yapın.bukadar basit. freehandde copy paste sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
usta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

usta

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 20-03-2008 #9
Copy Special en kolayı
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
c v yapamyorum