freehandde renk sorunum var :(

Freehand - freehandde renk sorunum var :( Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar freehandde bir çalışma yaptım zemini gri.çalışma baskıya gitti.fakat gride yeşil renk belirdi.ben griyi tool araç kutusundaki color dan almıştım.bu sorunumu nasıl düzeltebilirim.bana yardım edermisiniz.ayrıca ben bu işlerde ...

ebuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebuş(34)

Grafiker / Adana

Alt 16-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar freehandde bir çalışma yaptım zemini gri.çalışma baskıya gitti.fakat gride yeşil renk belirdi.ben griyi tool araç kutusundaki color dan almıştım.bu sorunumu nasıl düzeltebilirim.bana yardım edermisiniz.ayrıca ben bu işlerde daha çok yeniyim :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanızın CMYK oluşuna dikkat edin... Çalışmanızın zemin rengini renk paletinden manuel olarak değer verin... C-0 M-0 Y-0 K-50 60 herneyse... Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

ebuş(34)

Grafiker / Adana

Alt 16-12-2008 #3
çok teşekkür ederim denicem.
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2008 #4
ebuş arkadaşım bende senin gibi yolun başında olanlardanım.baskı anlamında deneyim kazanıyorum şu anda ve senin sorunun şu olabilirmi diye bi fikrim var denemek sana kalmış gri tonlar makinanın kalitesindende kaynaklanabiliyo veya daha koyu bi gri renk seçmeni tavsiye ederim fakat işine ne kada yarar bilmem!!inşallah yarar .saygılarfreehandde renk sorunum var :(
Bu mesajdan alıntı yap

ebuş(34)

Grafiker / Adana

Alt 17-12-2008 #5
ilgin için teşekkür ederim arkadaşım.sanırım sorun çözüldü.ben düzeltmemi yapıp yolladım baskıya son durumu bende merakla bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
freehandde, renk, sorunum, var