Freehand'de t shirt tasarımı - baskı

Freehand - Freehand'de t shirt tasarımı - baskı ...

psycho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

psycho

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar.benim bir kaç sorum olacaktı.freehand'de karakter tasarımları yapıyorum.bir arkadaşımın vasıtası ile bu karakterleri biz antalya bölgesinde basıp satışa sunmak istiyoruz.yalnız baskı konusunda hiçbir fikrim yok.t shirt baskı makinesini alıp stand açmayı düşünüyoruz.acaba bu makinayı aldığımız yer baskı konusunda bize yardımcı olur mu? freehandde çizdiğim karakteri ben sorunsuz bir şekilde basmak istiyorum.ya da antalyada bu iş üzerine çalışıp yardımcı olacak firma var mı? üniversite mezunuyum ve kendi işimi yapmak istiyorum.kolları sıvadım artık.yaratıcılığımı bu alanda geliştirmek istiyorum.bu iş üzerine çalışan arkadaşlarımın fikirleri beni için çok önemli.işin baskı kısmı çok uğraştırıcı oluyor mu.kısa sürede halledilecek bir olay mı.lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mertalikaratas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertalikaratas

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba sizin kullanacağınız baskı türü ne öncelikleonu bilmem lazım size yardımcı olmaya çalışayım istersen özelden ulaşabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
levent doruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levent doruk

Grafiker / Muğla

Alt 23-11-2009 #3
internetten süblimasyon baskı tekniklerine bakarsan sana faydalı olabilir. ayrıca flog ve flex ler hakkında bilgi edin. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap