Freehand'deki Collect For Output.... Seçeneği İnDesign'de var mı?

InDesign - Freehand'deki Collect For Output.... Seçeneği İnDesign'de var mı? Sponsorlu Bağlantılar Freehand'deki Collect For Output....resimleri bir dosyaya toplama çağırma gibi... Seçeneği İnDesign'de var mı?...

DigitalArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Dosya19

Alt 12-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freehand'deki Collect For Output....resimleri bir dosyaya toplama çağırma gibi... Seçeneği İnDesign'de var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

exx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exx(36)

Grafiker / İstanbul

Evet var.

Alt 12-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Freehand'deki Collect For Output....resimleri bir dosyaya toplama çağırma gibi... Seçeneği İnDesign'de var mı?
Evet var. Hatta Freehandten daha iyi bir seçenek var. Bir klasör içerisinde imajları ayrı fontları ayrı olarak kaydedebiliyor. Bir değişle "Collect For Output" yapıyor...Freehand'deki  Collect For Output.... Seçeneği   İnDesign'de var mı?

"File" menüsünden "Package" seçeneğini tıklıyorsunuz...:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
DigitalArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Çok Teşekkür ederim

Alt 12-02-2010 #3
Evet var. Hatta Freehandten daha iyi bir seçenek var. Bir klasör içerisinde imajları ayrı fontları ayrı olarak kaydedebiliyor. Bir değişle "Collect For Output" yapıyor...Freehand'deki  Collect For Output.... Seçeneği   İnDesign'de var mı?

"File" menüsünden "Package" seçeneğini tıklıyorsunuz...:wink:
Çok iyi oldu bunu öğrendiğim haftalık çıkan bir gazete dizgisi yapıyorum indesign de yapmayı düşünüyorum bundan sonraki sayılarını bu özellik baya işime yarıyor öğrendiğimde çok iyi oldu... teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
exx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exx(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2010 #4
Çok iyi oldu bunu öğrendiğim haftalık çıkan bir gazete dizgisi yapıyorum indesign de yapmayı düşünüyorum bundan sonraki sayılarını bu özellik baya işime yarıyor öğrendiğimde çok iyi oldu... teşekkür ederim...
Rica ederim. Yardımcı olabildiğime sevindim.

Keyifli forumlar..:smile:
Bu mesajdan alıntı yap