Freehand'den Photoshop'a eps veya psd olarak dosyaları nasıl atabilirim

Freehand - Freehand'den Photoshop'a eps veya psd olarak dosyaları nasıl atabilirim Sponsorlu Bağlantılar Freehand'den Photoshop'a eps veya psd olarak dosyaları nasıl atabilirim... önceden freehand'de yazdığım yazıyı kopyalayıp photoshop 8.0'a yapıştırarak atabiliyordum, ama şuan bilgisayarımda photoshop cs2 yüklü olduğundan dolayı aşağıdaki hatayı ...

cutcopy06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cutcopy06

Hiç Biri / Malatya

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freehand'den Photoshop'a eps veya psd olarak dosyaları nasıl atabilirim... önceden freehand'de yazdığım yazıyı kopyalayıp photoshop 8.0'a yapıştırarak atabiliyordum, ama şuan bilgisayarımda photoshop cs2 yüklü olduğundan dolayı aşağıdaki hatayı veriyor çok önemli bilenlerden yardım istiyorum....

[img=http://img68.imageshack.us/img68/6055/hatayb6.jpg]
[img=http://img68.imageshack.us/img68/hatayb6.jpg/1/w464.png]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
macintosh'ta bir sorun olmuyor ama maalesef pc lerde böyle hatalar veriyor... nedenini bende çözemedim... o nedenle freehand'de export yapıp eps kaydediyorum ve photoshop'a öyle alıyorum ben... birde öyle almayı deneyin isterseniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2008 #3
yazıları ps ye aktarmak yerine, ps de yaptığın çalışmayı freehande aktarıp yazıları üzerine yerleştir derim. bu da bir seçenek tabii...
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #4
freehandde eps kaydedip,ps de açmak en iyi çözüm.sadece yazıları kopyalamak istersenizde,freehandden kopyaladığınız yazıyı not defterine yapıştırın,oradan tekrar kopyalayıp photoshopa yapıştırın,yazılar sorunsuz gelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
cutcopy06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cutcopy06

Hiç Biri / Malatya

Alt 07-09-2008 #5
yardımlarınız için teşekkürler, Photoshop 8.0 sorunsuz atıyor.... onu yükledim....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yardım