freehande tek sayfalar...

Freehand - freehande tek sayfalar... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bi katolog yaptım freehande ama tek sayfalardaki resimleri koyuyorum prova çıkış alıcam resimler gözükmüyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkürler......

aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 02-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bi katolog yaptım freehande ama tek sayfalardaki resimleri koyuyorum prova çıkış alıcam resimler gözükmüyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resimleri embed yaptınmı ? embed yapmadığın için gözümüyor olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2008 #3
freehand belgesi ile resimleri aynı dosya içinde muhafaza et... muhtemelen freehande resimleri ilk çağırdığın yerden başka yere taşımış olabilirsin resimleri...
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 02-04-2008 #4
embedde yaptım hepsi bir yerde zaten resimlerin her seferinde gözükmediğinde resmin olduğu yeri tekrar gösteriyorum ama olmuyo her yolu denedim artık sinir olmak üzereyim baskıdada böle bişey gelirse diye korkuyorum ki olucka bişey gibi sankifreehande tek sayfalar...
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2008 #5
Resimler jpg. ise bu sorun olabilir tiff e çevirmeyi dene yeniden import et. Birde resimleri yerleştirdikten sonra mutlaka collect for output seçeneğiyle sayfanın bir dosyasını hazırla sorun olmaz
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2008 #6
Document bozulmuş olabilir yeni bir sayfa açıp üzerine export edip resimleri tekrar tanımla zannediyorum olacaktır kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2008 #7
embedlediğin halde her seferinde resimler gözükmüyormu embedde kesin gözükmesi lazım ki embed yapınca resim dosyasına gerek yoktur sayfayı tiff dosyası olarak kaydedersen resim gözükür ama ne kadar işine yarar bilemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 02-04-2008 #8
Resimler jpg. ise bu sorun olabilir tiff e çevirmeyi dene yeniden import et. Birde resimleri yerleştirdikten sonra mutlaka collect for output seçeneğiyle sayfanın bir dosyasını hazırla sorun olmaz
resimlerin hepsi tıf ama bu dediğiniz mutlaka collect for output olayıda bi deneyim teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2008 #9
birde bu tip sorunları bilgisayarın ram inin yetmediği yerlerde yapar... yani bir belge içinde çok fazla resim kullanılmışsa ve belge gereğinden fazla ağırlaşmışsa resimleri açarken bypass edebilir...
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 02-04-2008 #10
embedlediğin halde her seferinde resimler gözükmüyormu embedde kesin gözükmesi lazım ki embed yapınca resim dosyasına gerek yoktur sayfayı tiff dosyası olarak kaydedersen resim gözükür ama ne kadar işine yarar bilemiyorum
ya resim var gözüküor ama gözükmüyor işte nasıl anlatırlırsa anlatamadımkifreehande tek sayfalar...

Document bozulmuş olabilir yeni bir sayfa açıp üzerine export edip resimleri tekrar tanımla zannediyorum olacaktır kolay gelsin...
demek istediğinizi anlamadım yaptığımı tek tek başka bir documentemi alıyım hepsini
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
freehande, tek, sayfalar