Freelance 3d giydirme cephe tasarımı yapılır.

Sonuçlanan İlanlar - Freelance 3d giydirme cephe tasarımı yapılır. ...

versace isimli Üye şimdilik offline konumundadır

versace

Bilg. Teknikeri / Çankırı

Alt 26-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şu an Alüminyum Giydirme Cephe Sektöründe çalışmaktayım İhtiyacım oldugundan freelance çalışmak ta istiyorum.

Freelance olarak 3ds max ve autocad ortamında giydirme cephe tasarımı yapılır. Uygun Fiyatlarda modelleme yapılır, Proje , imalat çizilir ve metraj çıkarılır. Önerileriniz ve çalışmalarımı görmek için iletişim adresim aşağıdadır.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.