Freelance 3d max - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance 3d max - Türkiye Geneli ...

Ömer ÇİÇEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer ÇİÇEK

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 22-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance 3d max

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Önemli değil , işi bitirebilmesi önemli.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Hazır sahneler üzerinde bulunan koltuk görsellerine kumaş desenlerini uygulayabilecek arkadaşlar irtibata geçerse mail yada telefon ile istanbul içi olursa daha iyi olur istanbul dışı olursada örnek yapıldıktan sonra çalışmaya başlanılabilir.

Teşekkürler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance 3d max - Türkiye Geneli - Freelance 3d max - Türkiye Geneli ya da Freelance 3d max - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance 3d max - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 23-12-2011 #3
ilgileniyorum mail gönderildi
blackjjack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackjjack

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2011 #4
ilgileniyorum mail gönderdim.
teşekkürler ...