Freelance Ankara - E-Ticaret - Web Tasarım ve Grafik Tasarım işlerinizi alabilirim...

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Ankara - E-Ticaret - Web Tasarım ve Grafik Tasarım işlerinizi alabilirim... Sponsorlu Bağlantılar Ankara'dayım. Geçirmiş oldugum ufak bir kazadan ötürü belirli bir süre evden çalışmaktayım. Her türlü web tasarımı, tüm grafik işleri ve E-Ticaret sitenizin yönetimi tasarımları konusunda uzman bilgiye sahibim. ...

Freelance Ankara - E-Ticaret - Web Tasarım ve Grafik Tasarım işlerinizi alabilirim...
pheru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pheru

Grafiker / Ankara

Dosya16

Alt 08-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara'dayım. Geçirmiş oldugum ufak bir kazadan ötürü belirli bir süre evden çalışmaktayım.
Her türlü web tasarımı, tüm grafik işleri ve E-Ticaret sitenizin yönetimi tasarımları konusunda uzman bilgiye sahibim.

msn & mail: *********

Kişisel Portföy sitem:

www.pheru.com
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Gizli CV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizli CV

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #3
size mail ile bilgi gönderdik.
saygılarımızla.