Freelance iş arayışı ek iş olarak

Sonuçlanan İlanlar - Freelance iş arayışı ek iş olarak Sponsorlu Bağlantılar Firmaların, bulundukları çalışma sektörünü, icra ettikleri iş faliyetlerini ve firma kalitesini ifade edebilmesi, kendini en iyi şekilde tanıtmasından geçer. Bu da ancak reklama yönelik görsel meteryallerin hazırlanması ve ...

bora bekar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmaların, bulundukları çalışma sektörünü, icra ettikleri iş faliyetlerini ve firma kalitesini ifade edebilmesi, kendini en iyi şekilde tanıtmasından geçer. Bu da ancak reklama yönelik görsel meteryallerin hazırlanması ve sunumu ile mümkündür.

İcra Ettiğimiz Çalışmalar :

kurumsal kimlik ve logo tasarımı
Dergi tasarımları
Katalog, el ilanları, broşur v.s.
Bilboard, Afiş
Etiket

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Freelance iş arayışı ek iş olarak veya Freelance iş arayışı ek iş olaraksayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2010 #3
Güneşlide bir mabaada grafiker olarak çalışıyorum. Yövmiyeli olarak akşamları 6.30 dan sonra veya cumartesi pazar günleri matbaa veya ajanslarda çalışmak üzre grafiker olarak ek iş arıyorum. istanbul - avcılarda oturuyorum.

teşekkürler.

bora bekar

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2010 #4

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2010 #5
www.designandworld.com ziyaret etmeden geçmeyin

ilinam günceldir.
harunvedat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunvedat

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-10-2010 #6
merhaba ben bilgi üniversitesi Dergi-Bilgi başkanıyım. kasım aralık aylarında tek sayı olarak dergi çıkartıcaz ocaktan itibaren de aylık olacak. dergi tasarımı için görüşebilir miyiz?

harun vedat şahnacı

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2010 #7
harun bey ben sizi ekledim ama yanlıs yazmamısımdır umarım benim msnım ********* ekleyebilirsiniz.

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2010 #8
ilanım günceldir www.designandworld.com freelance frafik tasarım hizmetleri... msn adresim *********