Freelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye Geneli ...

irfanoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfanoz

Öğrenci (Diğer) / Gaziantep

Alt 29-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İleri düzeyde Adobe Photoshop kullanabiliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Bir kaç ufak çaplı spor kulübü için logo, el ilanı vs. tasarımlar yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Freelance iş aramaktayım. Paraya ihtiyacım var. Öğrenci olduğum için bir işe giremiyorum. O yüzden Freelance iş arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0553 202 48 82
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye GeneliFreelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye GeneliFreelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye GeneliFreelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
irfanoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfanoz

Öğrenci (Diğer) / Gaziantep

Freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

Alt 14-02-2015 #3
Freelance iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe photoshop 10 üzerinden 7 derecesinde kullanabiliyorum öğrenci olduğum için full time işe giremiyorum ufak çaplı işler için birebir adamım Freelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ufak çaplı işler için birebir adamım öğrenci olsuğum için bu işle uğraşmak istiyorum çok iyi değilim ama yapabilirim Freelance iş Arıyorum. Adobe Photoshop - Türkiye Geneli

E-posta:

Telefon: 0553 202 48 82
Bu mesajdan alıntı yap