freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar freelance iş arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: adobe photoshop, illustartor, indesing corel draw freehand Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: halen aktif olarak bir reklam ...

ademeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademeser

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance iş arıyorum

Program/Seviye: adobe photoshop, illustartor, indesing
corel draw
freehand

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: halen aktif olarak bir reklam ajansında çalışmkatayım, ek gelir amaçlı boş zamanlarımda (özellikle haftasonu) freelance iş aramaktayım. insört, kurumsal kimlik, logo, amblem, afiş, araç giydirme vs. birçok grafik tasarım işlerini yapabilirim

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli - freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ademeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademeser

Grafiker / İstanbul

Acil freelance iş arıyorum... - Türkiye Geneli

Alt 16-07-2012 #3
acil freelance iş arıyorum...

Program/Seviye: illustrator / photoshop / indesign / freehand / coreldraw

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: örnek çalışmalarımı istenecek işe göre, işveren ile paylaşabilirim.

İşle ilgili açıklama: halen aktif olarak bir reklam ajansında çalışmkatayım (8.30-18.00), ek gelir amaçlı evde olduğum saatlerde özellikle haftasonu freelance iş aramaktayım. insört, kurumsal kimlik, logo, amblem, afiş, flyer, dosya, menü, araç giydirme vs. birçok grafik tasarım işlerini yapabilirim

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap