Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance İş Arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Program/Seviye: Photoshop (Çok İyi) Illustrator (Çok İyi) Indesign (İyi) Freehand (Çok İyi) Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Serbest Çalışan (Freelancer) ...

sevalgenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevalgenc

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance İş Arıyorum

Program/Seviye: Program/Seviye:
Photoshop (Çok İyi)
Illustrator (Çok İyi)
Indesign (İyi)
Freehand (Çok İyi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Serbest Çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: 10 Yıllık Grafik Tasarımcıyım, Matbaa ve ajans tecrübesiyle, poster, insert, katalog, broşür, foto manipülasyon vb. tüm işleriniz için görüşebiliriz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
pedal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pedal

Matbaacı / Bursa

freelance iş hakkında

Alt 20-11-2012 #3
Merhaba,

Biz Bursa'da faaliyette olan bir matbaayız.
Bu sıralar bünyemizde grafiker bulunduramyıyoruz.
Çok tasarım ya da özel efektler gerektirmeyen işler olduğunda kendimiz yapabiliyoruz ancak diğer işler için dışarıdan grafikerlerle çalışıyoruz. Bu bağlamda özel logo çalışması falan istemeyen kartvizit işlerini için ne kadara yaparsınız?

genelde corel draw, freehand olarak çalışıyoruz. Ama ai ya da pdf olarakda açabiliyoruz.

Şimdiden teşekkürler.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
sevalgenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevalgenc

Grafiker / İstanbul

freelance iş hakkında

Alt 21-11-2012 #4
merhaba,

özel logo derken, var olan bir logonun çizilmesi mi? yoksa tamamen yeni tasarlanacak bir çalışmadan mı? bahsediyorsunuz.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap