Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance İş Arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: photoshop iyi derece illustrator orta corel başlangıç Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: kendimi yetiştirmek üzere freelance iş ...

sewym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sewym

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 24-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance İş Arıyorum

Program/Seviye: photoshop iyi derece
illustrator orta
corel başlangıç

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: kendimi yetiştirmek üzere freelance iş arıyorum verilen işleri en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap