Freelance iş arıyorum... - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance iş arıyorum... - Türkiye Geneli ...

esrakeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrakeser

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance iş arıyorum...

Program/Seviye: İndesing, Quark, Freehand, Corel Draw, Photoshop, Mathtype, Equations, İllistrator, Office Programları

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 9 yıldır Dizgi işi yapıyorum, Dersane yayıncılığında, kitap - roman, SBS, LYS - YGS, Sayısal - Sözel, Grafik tasarım konularında oldukça deneyimliyim. İmaj Dersanesinin yayıncılığında 4 yıl, Karekök Yayıncılıkta 2 yıllık çalışmışlığım var. Grafik tasarım sertifikam var. İndesing, Quark, Freehand, Corel Draw, Photoshop, Mathtype, Equations, İllistrator, Office Programları kullanıyorum. Şuanda çocuğumdan dolayı çalışamıyorum. Fakat evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum. İlgilenirseniz aşağıdaki e-posta adresinden ya da telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0555 468 89 87
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance iş arıyorum... - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum... - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum... - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum... - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap