Freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance iş arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop CorelDrawe Autocad (orta seviye ) 3D Max InDesign ve birkaç küçük program Hazır web ...

cemyakut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemyakut(37)

Grafiker / Ankara

Alt 31-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop
CorelDrawe
Autocad (orta seviye )
3D Max
InDesign
ve birkaç küçük program

Hazır web sitesi uygun ücretlere kurulur.

İş deneyimi ve içeriği: 2002 Yılından beri

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Çok fazla çalışmam mevcut, isteyen, ilgilenen firmalara gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Merhaba, şuan aktif olarak bir organizasyon firmasında çalışıyorum. Acil paraya ihtiyacım var bu yüzden freelance olarak iş arıyorum. Evliyim ve çocuğum var sorumluluk sahibi biriyim.

Daha önce, Fotoğraf stüdyosunda, Açık hava reklamcılığında ve ajanslarda çalıştım. Dergi, kitap, ilan, broşür, totem, tabela vs, aklınıza ne gelirse yapabilirim.

buna ek olarak led aydınlatma firmaları için bina üzerinde led simülasyonu yapıyorum. Tüm istekleriniz için iletişime geçebiliriz.

Çalışmalarınız diğer arkadaşlarımı da zorda bırakmayacak şekilde uygun ücretler karşılığında yapılır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance iş arıyorum - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap