freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

semra sarlak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semra sarlak(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: corel x5-çok iyi
photoshop-çok iyi

İş deneyimi ve içeriği: 10 yıldır profesyonel grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım.. Çalışmalarıma hem freelance hemde bir tekstil firmasında tasarım müdürü olarak çalışmalarıma devam ediyorum. CV ve portfolyomu paylaşabilirim..

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
freelance iş arıyorum - Türkiye Genelifreelance iş arıyorum - Türkiye Genelifreelance iş arıyorum - Türkiye Genelifreelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap