Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli ...

neruva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neruva

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance İş Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
  • Photoshop - İyi
  • Illustrator - Çok iyi
  • Indesing - Çok iyi
  • Adobe Flash - İyi
  • Office Programları - Çok iyi
  • Prezi - Çok iyi

İş deneyimi ve içeriği:
  • Candle Ajans: Tasarım bölümünde çalıştım. Kurumsal kimlik-Logo/Logo Type tasarımı, davetiye, takvim vb. bir çok tasarım yaptım. TRT vb. yerlerin organizasyonları için hediyelik eşyaların tasarımlarını yaptım.
  • Secret CV - Sosyalık Medya: Art-Director'e yardım edilmesi, tasarımların, broşürlerin yapılması. Site içi fotoğraf seçimleri ve tasarımları. Banner vb. işler yapılması.
  • Mimar Sinan Güze Sanatlar Lisesi (Halen): Grafiker & Sosyal Medya Uzmanı olarak okulun grafik işlerinin yürütülmesi ve sosyal medya hesaplarının yönetilmesinde görevliyim. Etkinlik fotoğraflarının çekilmesi, video montajlanması, sertifika yapımları. Oluşacak etkinliklerin (konser, tiyatro, sergi vb.) organizasyonunun ve tasarımlarının yapılması. Okulun STV ile birlikte viral vb. Reklamlarının yapılması.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: behance.net/ekarataas

İşle ilgili açıklama: Dergi, kitap, gazete, kurumsal kimlik, banner, logo vb. şeylerin tasarımını yapabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-10-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ONDesignR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ONDesignR

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2016 #3
CV ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfada güncel ilanımız da mevcut.

Grafik-Dizgi Personeli | Beşiktaş - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2016 #4
Merhaba. Yerimiz İstanbul Ataşehir'dedir. Eğer Ulaşım Sorununuz Yoksa ve Dergi Tasarımı Konusunda Deneyimli İseniz CV'nizi Atar Mısınız?

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
neruva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neruva

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2017 #5
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap