Freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

Kandis1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kandis1

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance iş arıyorum

Program/Seviye: Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign programlarında iyi seviyedeyim.
Basit düzeyde video editte yapabilirim.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: proje bazlı ve ya parça başı işlerinizde yardımcı olabilirim. başladığım kurstan dolayı iş bırakmak zorunda kaldım. boş vakitlerimde freelancer olarak iş yapmak istiyorum. web veya baskı için iş yapabilirim. karakter çizimlerinizi bilgisayar ortamına aktarabilirim. sadece istanbul'da bulunanların sosyal medya hesaplarını yönetebilirim. iletişim için e posta atabilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-05-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance iş arıyorum - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum - Türkiye GeneliFreelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap