Freelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop iyi derece In Design orta derece İllüstrator iyi derece Corel dram orta derece Çalışma Şartları: Serbest Çalışan ...

mselink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mselink(25)

Grafiker / Isparta

Alt 08-06-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum

Program/Seviye: Photoshop iyi derece
In Design orta derece
İllüstrator iyi derece
Corel dram orta derece

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0553 154 31 45
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbaaloji Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-06-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum - Türkiye GeneliFreelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum - Türkiye GeneliFreelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum - Türkiye GeneliFreelance iş Arıyorum-yuksek lisans grafik okuyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mselink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mselink(25)

Grafiker / Isparta

Alt 31-07-2017 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap