freelance asp, php bilen web programcısı aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - freelance asp, php bilen web programcısı aranıyor. ...

altang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altang

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Proje bazında ücret alacak, asp bilen, temel düzeyde php bilen web programcısı arıyoruz. Halen asp ile çalışmakta olan siteye yeni özellikler eklenmesi gerekiyor.

Ayrıca Drupal ile hazırlanacak yeni siteler için php'den anlaması yeterli. Drupal konusunda eğitim verilecek. Drupal ile kurulum ve içerik giriş işi yapmayacak, sadece php konusunda destek verecek. İster evden, ister bizimle aynı mekanda çalışabilir.

Drupal ve php'den anlıyorum asp bilmem ya da asp bilirim php ve drupal'den anlamam diyorsanız yukarıdaki işleri ayrı ayrı yapacak iki web programcısına da açığız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları freelance asp, php bilen web programcısı aranıyor. veya freelance asp, php bilen web programcısı aranıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..