freelance çalışabilecek grafiker arıyoruz...

Sonuçlanan İlanlar - freelance çalışabilecek grafiker arıyoruz... Sponsorlu Bağlantılar Firmamızın katalog,afiş,broşür işlerini yaptırabileceğimiz,freelance çalışan grafiker arkadaşlar yaptığınız çalışmalar ve cv'lerinizi *************** ye bekliyorum....

ışın isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ışın

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamızın katalog,afiş,broşür işlerini yaptırabileceğimiz,freelance çalışan grafiker arkadaşlar yaptığınız çalışmalar ve cv'lerinizi *************** ye bekliyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hakanokmen82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanokmen82(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2010 #3
iletişime geçebilirsek size uygun fiyatlar çerçevesinde yardımcı olabilirim. ***********saygılar. bizim yerimizde sirkeci de.
ışın isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ışın

Hiç Biri / İstanbul

ilan geçerliliğini yitirmiştir.

Alt 26-06-2010 #4
ilan geçerliliğini yitirmiştir.