Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: HTML - CSS - PHP - gibi yazılım dillerini bilen Wordpress veya ...

Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli
selcukinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcukinci

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 10-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: HTML - CSS - PHP - gibi yazılım dillerini bilen
Wordpress veya bunun gibi hazır yönetim panelli siteleri kullanabilen
Arayüz tasarlaya bilen

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar ajansımıza proje bazlı çalışabilecek, işini zamanında teslim edebilen, sözüne güvenebileceğimiz, referans gösterebilecek, wordpress yönetim paneline hakim, arayüz tasarlayabilen, bize sorun çıkartmayacak, işini temiz ve titiz yapabilecek arkadaşlar arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0212 679 18 77 - 0539 484 18 77
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli - Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli ya da Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli | Freelance Çalışabilecek Web Masterlar Arıyoruz - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

selcukinci

İlan günceldir arkadaşlar

Alt 11-03-2011 #3
Arkadaşlar ilanımız günceldir, zaten bir tane arkadaş aramıyoruz birkaç arkadaş arıyoruz bu yüzden dolayı iletişim adreslerimize CV lerinizi ve referanslarınızı gönderirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
fulay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fulay

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2011 #4
mail gonderdim , tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap

selcukinci

Cevap

Alt 14-03-2011 #5
mail gonderdim , tesekkurler...
mailiniz inceleme aşamasında en yakın zamanda size olumlu yada olumsuz bir şekilde geri dönülecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

selcukinci

SEO Uzmanları Aranıyor! Freelancer - Türkiye Geneli

Alt 31-03-2011 #6
SEO Uzmanları Aranıyor! Freelancer

Program/Seviye: SEO Konusunda tecrübeli
Referanslar gösterebilecek

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul'da bir reklam ajansıyız, müşterilerimize yaptığımız web sitelerin SEO işlemlerini ve googla arama motorlarında kelime bazlı olarak ön sayfalarda çıkartabilecek, bu konuda yeterli bilgiye sahip güvenilir freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0212 679 18 77
Bu mesajdan alıntı yap

selcukinci

İlan Günceldir

Alt 20-04-2011 #7
İlanımız günceldir arkadaşlar, ilgilenen arkadaşlar referanslarıyla birlikte CV'lerini lütfen mail atsınlar.
Bu mesajdan alıntı yap