freelance çalışacak bir arkadaş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - freelance çalışacak bir arkadaş arıyorum ...

DEVDEV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEVDEV

Matbaacı / İstanbul

Alt 20-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Şişli Mecidiyeköy civarında ikamet eden correl ve freehand de matbaa bilgiside olmak üzere deneyimli, önümüzdeki 5 ay yoğun iş verebileceğim bir arkadaş arıyorum.Konu ile ilgilenenler lütfen iletişime geçsinler.

İyi çalışmalar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tuğumo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tuğumo

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2010 #3
İyi günler. ********* adresine detaylı bilgi aktarmanızı rica ederim.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.