Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul ...

Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul
aozbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aozbey

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Illustrator CS4 - CS5 Ileri duzey
Photoshop CS4 - CS5 Ileri veya orta duzey
*AutoCat bilginiz varsa lutfen belirtin

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: AutoCat de cizimlendirilmis mimari calismalari illustrator ortaminda layout haline getirilmesi.

Calisma gunleri Aralik 2011 sonu ve Ocak 2012 ayi icersindeki donemde gerceklesecektir. Haftada kac saat calisacagi daha sonra belirlenecektir.

Illustrator calismalariniz oncelikli olarak portfolio orneklerinizi lutfen email atin. Saat ucreti calisiyorsaniz lutfen belirtin.

Tesekkurler.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul - Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul ya da Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul | Freelance calisan ileri duzeyde illustrator bilen grafikerler ariyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..